Markalar
 
Oturum Aç
E-Mail Adresi:

Parola:


 
Mail Listesi
* Sitemiz ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak için mail listemize üye olunuz.

Ekle

Kargo
 
%100 Güvenli Ödeme
 
Sosyal Platform
 
Canlı Destek
LiveZilla Live Help
 
Alişveriş Sepeti
0 ürün var.
 
Fırsat Ürünleri
 
Para Birimi
 

Nasıl Alışveriş Yapılır?

1. Öncelikle sitemize üye olmanız gerekmektedir. -Üye olabilmek için "Üye Ol" veya "Oturum Aç" linklerini kullanabilirsiniz.

2. Almak istediğiniz ürünleri miktarını belirledikten sonra "Sepete Ekle" butonuna tıklayarak alışveriş sepetinize atabilirsiniz. Alışveriş sepetinin amacı, müşterinin seçer seçmez satın alma zorunluluğunu ortadan kaldırarak kolaylık sağlamaktır.

3. Alışveriş Sepetinizde ürünle ilgili fiyat ve diğer bilgileri görebilir. Ayrıca, ürünlerin miktarlarını değiştirebilir ve sepetinizden çıkarabilirsiniz.

4. Sepetinizdeki ürünleri kredi kartınızla tek çekim ya da havale ile ödeme yaparak alabilirsiniz. İstenilen verileri girdikten sonra "Satın Al" butonuna tıklayın. Ödeme Bilgileri alışverişinizi tamamlamanız için ekranda belirtilecektir.

5. Aldığınız ürünlerin ücreti banka yoluyla bize ulaştıktan sonra sipariş olumlu bir şekilde tamamlandığı taktirde, siparişinizle ilgili bilgilerin yer aldığı bir e-posta tarafınıza gönderilir ve ürününüz aynı gün içerisinde kargoya verilir.

6. Bu işlemler sonunda ödeme ve kargo durumunuzu kullanıcı panelinizden görüntüleyebilirsiniz.

Kredi Kartıyla Nasıl Alışveriş Yapılır ?

Siteye Nasıl Üye Olunur ?